Obchodzony co roku w dniu 16 października Dzień Papieski stanowi dla nauczycieli, pracowników, a przede wszystkim uczniów naszej Szkoły Podstawowej okazję do wspomnienia w szczególny sposób jej Patrona - Św. Jana Pawła II. Dzisiaj podczas uroczystej akademii uczniowie przedstawili postać świętego papieża oraz ścieżkę jego życia.

Mając na uwadze ten wyjątkowy dzień dla społeczności szkolnej, wójt naszej gminy wręczył uczniom i absolwentom naszej szkoły stypendia przyznane za osiągnięcia na różnych polach: nauki, sztuki czy sportu.

Stypendium za osiągnięcia w nauce otrzymali następujący uczniowie i absolwenci:
1. Patrycja Tomkowicz (absolwentka)
2. Zuzanna Kalicińska

Stypendium za osiągnięcia artystyczne:
1. Michalina Kmonk (absolwentka)
2. Marcelina Gerlach (absolwentka)
3. Alicja Sajdak (absolwentka)
4. Karolina Miśkowiec
5. Weronika Filar

Stypendium za osiągniecie sportowe:
1. Michał Omachel (absolwent)
2. Kamil Czekański
3. Miłosz Bolek
4. Julia Prajzner
5. Emilia Albrycht