Ochrona zatrudnienia oraz zmniejszenie obciążeń i zachowanie płynności finansowej w firmach to główne cele pakietu regulacji, które składają się na Tarczę Antykryzysową. Regulacje te wchodzą w życie 1 kwietnia br. Wśród rozwiązań, które mają zapobiegać skutkom epidemii koronawirusa w Polsce, jest wsparcie realizowane przez ZUS.

Więcej informacji pod linkiem - https://www.zus.pl/o-zus/aktualnosci/-/publisher/aktualnosc/1/tarcza-antykryzysowa-wsparcie-z-zus/3264398

 

 

Informacja dla wykonawców biorących udział w postępowaniu przetargowym pn.: "Kompleksowa obsługa budżetu Gminy Krościenko Wyżne oraz jej jednostek organizacyjnych" dotycząca transmisji online z otwarcia ofert w dniu 2 kwietnia 2020 r. o godz. 10:05.

 

Informacja dla wykonawców - do pobrania

 

Informacja o możliwości zgłaszania drogą elektroniczną kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

Państwowy Instytut Badawczy NASK oraz Pełnomocnik Wojewody Podkarpackiego ds. społeczeństwa obywatelskiego zapraszają do udziału w konkursie pt. Niebezpieczni w sieci”. Konkurs skierowany jest do wszystkich organizacji pozarządowych, które mają pomysł na ciekawą kampanię informacyjno-edukacyjną poświęconą bezpieczeństwu w sieci. Najlepsze trzy pomysły będą nagrodzone dofinansowaniem oraz zaproszeniem do wspólnej organizacji kampanii wraz z Państwowym Instytutem Badawczym – NASK. W sumie na ten cel przeznaczono 500 000,00 złotych.

Konkursowy nabór ruszył 24 lutego i potrwa do 22 marca br. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.gov.pl/niezagubdzieckawsieci/konkurs