Szanowni Państwo,

Nie po to jako samorząd dbamy o czystość naszej Gminy poprzez zbiórkę odpadów komunalnych, regularne opróżnianie koszy ulicznych, których od nowego roku przy ulicach przybyło już 24 szt., aby ktokolwiek z niewiadomych przyczyn organizował sobie tzw. "dzikie wysypiska" na terenie Gminy Krościenko Wyżne. Tego typu zjawiska zaobserwowaliśmy na ul. Spacerowej w Pustynach, ul. Grunwaldzkiej i Kasztanowej w Krościenku Wyżnym. Sprawa jednego z takich miejsc została zgłoszona na Policję, która zlokalizowała już sprawcę, a sprawa zakończy się w sądzie.

 

 

Nie możemy także zrozumieć osób, które notorycznie swoje domowe odpady lokują w przyulicznych koszach na śmieci...

Takie zjawiska nie będą tolerowane i natychmiast zgłaszane odpowiednim służbom, które zajmą się dalszymi procedurami. Pamiętajmy o wspólnym dbaniu o czystość w naszej Gminie.