WSPANIAŁY, PEŁNY HUMORU I ENERGII KONCERT TRZECH TENORÓW!

 

W dniu 11 marca br. panie z naszej gminy obchodziły swoje święto „Dzień Kobiet 2018”. Z tej okazji w sali domu ludowego w Krościenku Wyżnym odbył się koncert Trzech Tenorów zatytułowany: „La Donna’e Mobile” w wykonaniu artystów polskich i zagranicznych scen muzycznych: Jakuba Pawlika, Rafała Tomkiewicza oraz Piotra Kaliny.
Organizatorami i sponsorami uroczystości byli Wójt Gminy Jan Omachel, Rada Gminy na czele z Przewodniczącym Rady Antonim Dębcem oraz radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego Dariusz Sobieraj. Firma A&M Catering przygotowała nieodpłatnie serwis kawowy.

Na początku uroczystości panowie powitali licznie zgromadzone panie, złożyli  najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta oraz odśpiewali „Sto lat”. Tradycyjnie sołtys Krościenka Wyżnego Bolesław Pudłowski wyrecytował wzruszający wiersz specjalnie  przygotowany na tę okoliczność.

Artyści swoim występem oczarowali zgromadzoną widownię, pociągając całą salę do wspólnego śpiewania. Wirtuozi podbili serca żeńskiej publiczności, czego dowodem była otrzymana na stojąco owacja oraz domaganie się bisów.

 

 

Dziękujemy wszystkim paniom z Krościenka Wyżnego i Pustyn, które zechciały wspólnie z nami świętować ten szczególny dzień. Miło było spotkać się z koleżanką, przyjaciółką i razem wysłuchać kompozycji światowych arii operowych i operetkowych a także pieśni neapolitańskich.